Брови тепер як логотип Nike: Дівчина невдало вколола ботокс і стала "зіркою" мережі (фото)

Брови тепер як логотип Nike: дівчина невдало вколола ботокс і стала зіркою мережі

Хотіла стати гарною, а перетворилась на посміховисько: популярна тіктокерка розповіла про свій невдалий досвід з ботоксом. Її 15-секундне відео переглянуло понад 1 мільйон користувачів, передають Патріоти України.

22-річна тіктокерка Квенлін Блеквел, відома в мережі як "Королева Блеквелл" продемонструвала на своїй сторінці результати невдалого ботоксу. Сміючись з себе, дівчина розповіла подробиці.

Мені невдало вкололи ботокс в лоб і я думаю, що сталося? Чому тепер мої брови виглядають, як галочки Nike? – заявила вона. Але що саме пішло не так та стало причиною такого курйозного ефекту – Квенлін не уточнила. І хоч дівчина з гумором поставилась до цієї ситуації, підписники шоковані її реакцією:

  • "Як ти не плачеш і не хвилюєшся?"
  • "Це жарт? Як таке може бути?"
  • "Бровам сказали танцювати? Як ти будеш жити з таким ботоксом?"

Наближається найсильніша у вересні магнітна буря: Як підготуватися до неї

понеділок, 25 вересень 2023, 6:58

Вже 26−28 вересня нашу планету накриє дуже сильна магнітна буря, хоча її рівень і не досягне найвищого показника G5. Такі екстремальні бурі можуть загрожувати не лише електромережам та іншій земній інфраструктурі, а й навіть самому життю на планеті, п...

Наче мультяшний красень Дамбо: У глибинах Тихого океану зафільмували рідкісного восьминога (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 3:25

Восьминіг, схожий на головного героя фільму Діснея 1941 року, плавав за допомогою своїх плавників, схожих на вуха. Рідкісний восьминіг Дамбо був знятий на відео за допомогою дистанційно керованого апарату в північній частині Тихого океану. Він потрапив...