
В Одесі на початку липня відпочивальники поскаржилися на брудне Чорне море. Туристів відлякує не лише болотяний колір води, а й жахливий запах на пляжах узбережжя, передають Патріоти України.
Місцеві припускають, що причиною є цвітіння водоростей, які гниють у теплій воді. Водоростей 5 липня на "195-му причалі" катастрофічно багато. Прибережна зона перетворилася на гнилу кашу, де стоїть нестерпний сморід, наче в туалеті. Цвітіння водоростей відбувається щороку з липня по серпень.
Деякі туристи стверджують, що лише на базі стоянки суден брудне море. На інших громадських пляжах чиста і тепла вода.
"Ця сторона затоки завжди гниє після дощів. Вчора були на "Собачому пляжі", там дуже чиста вода", – описує стан Чорного моря одесит. Місцеві радять їхати відпочивати за місто, якщо є транспорт, адже там чистіший берег і море.
У селі Крижанівка в Одеському районі водорості також заполонили берег. Очевидці впевненні, що туди зливають каналізацію, внаслідок чого застоюється брудна вода.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...