"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

Російський ринок обвалився рекордно за кілька років: Що стало причиною паніки

вівторок, 23 червень 2026, 11:28

Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...

Страшна трагедія: У ДТП на Київщині через невдалий обгін загинули п’ятеро людей, двоє поранені

вівторок, 23 червень 2026, 11:05

На автодорозі Бориспіль–Дніпро поблизу села Рогозів у Київській області в дорожньо-транспортній пригоді за участю двох легкових автомобілів загинули п'ятеро людей, ще двоє дістали травми, передають Патріоти України. За попередніми даними правоохоронців...