"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...