"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...