"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Страшна трагедія на Львівщині: 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі

середа, 24 червень 2026, 7:27

У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...