"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

З архіву ПУ. Не робіть так у жодному разі! Чому не можна зберігати яйця на дверцях холодильника

неділя, 15 грудень 2019, 20:30

"Эксперты рассказали, что дверца холодильника - самое плохое место хранения яиц. Свои доводы они подкрепляют результатами экспериментов", - йдеться у популярному блозі, повідомляють Патріоти України. Цитуємо далі:. "Дверца - это то место, где не бывает...

Пили горілку: З'явилися деталі загадкової смерті далекобійників у Миколаєві (фото)

неділя, 15 грудень 2019, 20:26

Від підроблених спиртних напоїв гинуть тисячі українців. Двоє водіїв вантажних автомобілів загинули і ще троє потрапили до лікарні через отруєння фальшивою горілкою, яку вживали у придорожньому кафе "Садиба" в Миколаєві. Такий висновок можна зробити з ...