"Бригада-200" отримала поповнення: ЗСУ завдали великої шкоди окупантам на Донбасі (фото)

Всі ліквідовані найманці входили в базу "Миротворець".

Стало відомо, скільки бойовиків ліквідували ЗСУ за останні дні. Про новий "вантаж 200" в Facebook повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", опублікувавши фото і дані бойовиків, передають Патріоти України.

"19.04.19 "бригада 200" поповнилася черговими бійцями: командир роти російсько-окупаційних військ "лейтенант" Пшеничний С.Є.; "молодший сержант" Жильцов В.І; "молодший сержант" Егалігердієва Л.В", - написав він.

Він уточнив, що ці втрати бойовики понесли в ході бою з військовослужбовцями 79 ОДШБр. Крім цього днем раніше був лікідований бойовик Сергій Коробков на прізвисько Базиль.

А 16-17 квітня було ліквідовано Назіра Ажигова з Макіївки.

Всі ліквідовані бойовики входили в базу "Миротворець".

Пенсія може зрости: Ось кому з українців нарахують майже 1000 грн

понеділок, 22 червень 2026, 15:10

У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...

В Україні відчутно переписали тарифи на комуналку: Ось на яку послугу найбільше

понеділок, 22 червень 2026, 14:32

В Україні сповільнилося зростання цін – у травні 2026 року річний рівень інфляції склав 8,2% проти 8,6% у квітні. Однак комунальні послуги здорожчали. За рік – з травня 2025-го по травень 2026-го – тарифи зросли загалом на 2,1%, тоді як у квітні було 1...