
Штам коронавірусу, вперше зафіксований у Великій Британії, вже виявили у різних містах України. Про це у програмі “Шустер.Live” на каналі "Україна" повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передають Патріоти України.
“Окрім реєстрації в Івано-Франківській області, сьогодні прийшли дані від нашого Інституту епідеміології. Він ("британський" штам - ред.) виявлений у Києві, Дніпрі, Львові й Харкові, тобто ми говоримо, що "британський" штам є по всій країні”, - сказав міністр.
Степанов наголосив, що ця мутація коронавірусу втричі заразніша, ніж та, яку фіксували в Україні на початку епідемії. "Тому нас чекає напружена ситуація щодо захворюваності на COVID", - припустив очільник МОЗ.
При цьому він указав, що після появи цього штаму в Івано-Франківській області “зафіксували позитивну динаміку”: “Тобто у нас зменшується кількість госпіталізацій. Це говорить про те, що карантинні заходи працюють”.
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...