Британський умілець приладнав до Tesla Model S три реактивних двигуни. Що з цього вийшло (відео)

Магія гаражної інженерії в дії.

Згідно з Артуром Кларком, основоположником жанру технофентезі, будь-яка достатньо розвинена технологія не відрізняється від магії. Це відео показує інженера-чарівника, який перетворює електромобіль на реактивний електромобіль, зазначають Патріоти України. І це значно цікавіше та реалістичніше за казкові перетворення людей на тварин.

Нагадаємо, що Ілон Маск обіцяв своєму наступному Tesla Roadster десяток мініатюрних реактивних двигунів. Поки у виробничих планах Tesla дійде черга спортивного родстера, гаражні умільці фантазують на цю тему, майструючи власні варіації електричних джет-карів. Один із таких умільців – автор каналу Warped.

І коли ми кажемо “приладнав реактивні двигуни до електромобіля”, маємо на увазі спроєктував з чистого аркуша, виготовив та зібрав усю цю інженерію. Власноруч. У своєму гаражі. А потім випробував, щоб з’ясувати відповідь на головне питання: чи допоможуть реактивні двигуни зробити й без того швидкий електрокар швидшим?

Щоб не псувати інтригу, скажемо лише, що відео розбите на 18 секцій, а відповідь міститься у 14 та 15 відрізках, в яких автор вимірює прискорення автомобіля від 0 до 60 миль на годину (96,5 км/год).

З архіву ПУ. Сутність скреп: "Потрібно підходити до суперника і по-російськи давати в морду. Інакше Росію будуть принижувати", - батько російського лижника (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 3:00

Росіянин виправдовує дії свого сина, який, програвши боротьбу за друге місце, вдався до відвертого хуліганства. Батько чотириразового віцечемпіона світу з лижних гонок Олександра Большунова вважає, що його син вчинив правильно, вдаривши на трасі фінськ...

З архіву ПУ. Скрепне виховання: Російський лижник відзначився хамською поведінкою на етапі Кубка світу (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 2:00

Наслідки для збірної Росії не забарилися. Команда була дискваліфікована за хамську поведінку свого лижника. Скандалом завершилася чоловіча естафета з лижних гонок, що проходила в рамках етапу Кубка світу у фінському Лахті у січні 2021 року, передають П...