"Бублик з маком за 5 копійок": Чиновниця КМДА опублікувала хвалебний пост про життя у СРСР і втрапила у скандал

Директор департаменту освіти і науки Київської міської держадміністрації Олена Фіданян опублікувала у себе у Facebook хвалебний пост про радянські часи, зазначають Патріоти України.

У своїх спогадах вона у властиві російській пропаганді манері згадала про ціни на продукти, «чисту воду» з-під крана та відсутність Covid-19.

«Ми не боялися пити воду з вуличних автоматів. Ми користувалися багаторазовими склянками і їх не нищили вандали… Часи коли копійки мали грошову вагу… Стакан чаю у шкільній їдальні - 2 копійки, томатний сік — 10 копійок, великий бублик з маком — 5 копійок…», — написала чиновниця.

При цьому користувачі захват Фіданян щодо життя у СРСР не розділили. Деякі коментатори навіть зажадали звільнення директора департаменту освіти і науки з займаної посади. Були й такі, хто припустив, що аккаунт чиновниці фейковий, або ж його зламали.


Хіти тижня. "Сиджу в ах*ї!": Українку шокував вміст шкільного щоденника із Леніним, Сталіним та російськими співаками (фото)

субота, 18 вересень 2021, 2:00

Українка обурилася вмістом шкільного щоденника, який вона купила своїй дитині. Про це в Twitter розповіла користувач Maria Paselska, передають Патріоти України. Усередині шкільного щоденника можна побачити виноски з короткою біографією Володимира Ленін...

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...