Ситуацію в Бучі під Києвом міська влада визнала гуманітарною катастрофою. Територія обстрілюється. У місті, як і у Ворзелі, Гостомелі, Ірпені, відсутні електрика, водопостачання та опалення. Відновити електропостачання неможливо, оскільки підстанції контролюються російськими військовими, передають Патріоти України.
Окупанти змушують мешканців Бучі відсиджуватись у холодних підвалах, де температура не вище 10−12 градусів. У підвалах лежать і жителі Бучі, поранені під час обстрілу міста.
Інформагентство «Погляд Буча» повідомило, що 8 березня окупанти нарешті дозволили місцевим комунальникам прибрати з вулиць тіла загиблих містян. У деяких районах у період до 16.00 мешканцям дозволили виходити надвір, щоб приготувати їжу.
За інформацією колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка, 7 березня у Бучі було підірвано Інститут скловолокна. Було добре видно чорний дим, а пари ацетону та інших хімічних речовин понесло у бік Ірпеня та Михайлівки-Рубежівки.
Питання про «зелений коридор» для мешканців Бучі не вирішене. Окупанти продовжують тримати людей у заручниках, готуючи атаку на Київ по лінії Гостомель-Буча-Ірпінь-Гореничі. Мер Анатолій Федорук повідомив, що продовжує переговори щодо вивезення мешканців.
Київська обласна військова адміністрація також запевняє, що працює над організацією евакуації, але побоюється, що російські військові обстріляють «зелений коридор».
Американці почали встановлювати біля своїх будинків чорні прапори США, а також синьо-жовтий стяг на знак підтримки України. Так вони висловлюють незгоду із заявами Дональда Трампа та демонструють солідарність з українським народом. У TikTok американці ...
Державне бюро розслідувань викрило посадовця однієї з військових частин, який брав "данину" з військовослужбовців. У такий спосіб він заробив майже 1 мільйон гривень. Про це повідомили ДБР, передають Патріоти України. Слідство становило, що колишній ко...