Буде багато жертв: ВООЗ попередила про загрозу "руйнівної" другої хвилі коронавірусу

Масове зняття карантинних обмежень у багатьох країнах може призвести до виникнення другої хвилі коронавірусу COVID-19. Тому вкрай важливо припиняти будь-які сплески небезпечної інфекції для недопущення розвитку такого сценарію. Про це 2 червня заявив на брифінгу директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге, передають Патріоти України.

"Друга хвиля не є неминучою, проте набагато більше число країн знімає обмеження. Є явна загроза повторного сплеску інфекції COVID-19. Якщо не припиняти ці сплески, то друга хвиля може настати, і вона може стати дуже руйнівною", – попередив він.

Разом з тим, Клюге визнав, що зараз ситуація з поширенням пандемії виглядає краще, ніж на початку 2020 року. Однак, нагадав регіональний директор ВООЗ у Європі, у людства як і раніше немає ні вакцини, ні лікування недуги.

У свою чергу старша фахівчиня з питань надзвичайних ситуацій Європейського регіонального бюро ВООЗ Катрін Смолвуд підкреслила, що ще жодна з європейських країн не набула імунітету до коронавірусу."Більшість країн європейського регіону досі констатують нові випадки коронавірусу. Можемо сказати, що немає жодної країни, яку можна було б оголосити такою, що має імунітет тут", – зазначила вона.

У Бельгії поїзд протаранив вантажівку, загинув українець (фото)

п’ятниця, 5 березень 2021, 0:22

У бельгійському місті Дудзеле товарний поїзд протаранив вантажівку, в результаті чого водій загинув на місці події. Про це повідомляє Nieuwsblad, передають Патріоти України. Загиблому українцеві було 55 років. Причіп вантажівки від удару розлетівся по ...

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...