"Буде громадянська війна": Окупант обговорив з дружиною похід Пригожина на Москву. Перехоплення

Протистояння голови ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина та російського міністерства оборони минулими вихідними було на слуху у всіх жителів країни-агресора. Вони до останнього вірили в те, що в РФ почнеться справжнісінька громадянська війна, передають Патріоти України.

Про це свідчить телефонна розмова окупанта з дружиною, яку перехопило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Військовий злочинець РФ у деталях обговорив похід "вагнерівців" на Москву та його наслідки.

"Звичайно, ти не знаєш ще, що у нас тут коїться", – каже дружина загарбникові. Але той відразу відповідає, що розуміє, що вона має на увазі ПВК "Вагнер" та їх протистояння з російським міністерством оборони.

"Молодці. Нехай на Кремль йдуть, нах*й. Під*ра цього, Путіна, ху*рять!" - сказав він.

У відповідь жінка каже, що так розпочнеться громадянська війна.

Але окупант не приховує радощів від такого повороту подій.

"Давно пора. Усіх за*бало це", – видав росіянин.

Дружина розповіла йому, що "вагнерівці" зайняли Ростов-на-Дону.

"Там колони машин. Взагалі просто. Танки в місті. Ростов, Воронеж... І ось виступ Пригожина. Він каже: "Якщо Шойгу не приїде на переговори, я їду прямо до Москви", – додала жінка.

На її подив, чоловік підтримує голову ПВК.

"Давно пора. Я ось його давно підтримую. Молодець Пригожин", – заявив окупант.

Жінка своєю промовою його навіть не здивувала.

"Ти розумієш, його бояться всі. Менти, військові, вони складають зброю прямо при них. Вони навіть не намагаються вступити з ними в цю..." – зізналася росіянка.

Військовий злочинець сподівався, що "вагнерівці" захоплять усі частини та аеродроми.

"І п*здець Путіну", – сказав він, посперечавшись із дружиною про те, що Путін щось зробив для Росії, як вона про це думала.

Жінка заявила, що в такому разі люди в країні розколються на два табори і буде громадянська війна. Вона зізналася, що народ країни-агресора дуже переживає через це.

"А чого Шойгу, сц*ть зустрітися з Пригожиним?!" – запитала вона у чоловіка, на що він відповів без роздумів і ствердно, а також додав, що у разі громадянської війни, на Росію чекає повний крах.

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...