Незважаючи на потужні удари, які ЗСУ завдають ворогу, наступний 2024 рік буде важчим за попередні воєнні роки. Таку думку висловив начальник ППО 3-ої ОШБр Василь Самовар в інтерв'ю телеканалу "Дніпро TV", передають Патріоти України.
Військовий вважає, що українцям варто готуватись, зокрема і до посилення мобілізації, яка після зимових свят може стати тотальною.
«Українцям потрібно готуватися до тотальної мобілізації, тренуватися та готуватися до поганої і холодної зими. 2024 рік буде набагато важчим, ніж 2023 й 2022 разом узяті, на жаль», — сказав офіцер.
Наразі потік добровольців, як зазначив офіцер, закінчився, а теперішня форма мобілізації не дає очікуваного ефекту.
«Люди живуть так, ніби немає війни, і вражає те, що ніхто не хоче йти воювати та захищати нашу країну. Потік добровольців майже закінчився, а, скажімо так, помірна примусова мобілізація не дає такої кількості людей, яка нам необхідна», — сказав Самовар.
У цій ситуації військовий виділяє дві причини. Перша — це наслідки російських інформаційно-психологічних операцій. А відсутність в бригадах і батальйонах адекватного військового керівництва тільки грає на руку окупантам, адже коли інформація про це просочується у соцмережі, то вони цим також користуються у своїй пропаганді. І друга причина — банальний страх.
Водночас, вважає Самовар, рано чи пізно будь-яка війна закінчується переговорами, тож й війна росії проти України закінчиться за столом перемовин. Проте для України у цей момент важливо мати «дуже хороші позиції».
Якщо росії вдасться перейти на військові рейки та наростити потенціал, то з часом вона може досягти успіхів на полі бою. Водночас Україна має скромніші ресурси для цього.
«Тому що у нас немає такого мобілізаційного потенціалу, у нас немає так багато грошей, і у нас немає так багато ресурсів», — сказав Самовар.
Дмитро Ківа працював на заводі "Антонов" за всіх президентів України, окрім Володимира Зеленського. 25 липня на 82-му році життя помер відомий український авіаконструктор Дмитро Ківа, який пропрацював на авіаційному заводі "Антонов" 52 роки, передають ...
У одеській Аркадії група чоловіків билась просто перед місцевим рестораном, свідчать кадри з соцмереж. У бійці брали участь і цивільні, і люди у формі. . Увечері 27 липня біля прибережного ресторану в Одесі сталась масова бійка, у якій взяли участь ци...