Буде нетипова погода: Народний синоптик уточнив прогноз на День святого Миколая та кінець грудня

В Україні очікується тепла погода у День святого Миколая, 19 грудня. Напередодні перед святом може бути невеликий мороз, але в денний час переважатимуть плюсові температури. Сильних холодів до кінця грудня не передбачається. Про це в ексклюзивному коментарі "Oбозреватель" розповів народний синоптик Володимир Деркач, передають Патріоти України.

"19 грудня буде незначне похолодання, вночі мінус, удень трохи тепліше. Незначні опади, але під ногами не хлюпатиме", – уточнив він.

За словами Деркача, друга декада грудня загалом буде теплою та нетиповою для зими. В останні дні поточного року в Україні встановиться досить нехарактерна для зими погода – буде тепліше, ніж зазвичай. Очікуються коливання температури близько 0 градусів із нічними "мінусами" та денними "плюсами". Народний синоптик уточнив, що напередодні Нового року, 31 грудня, на великі холоди очікувати також не варто.

Сподівався на карасів: На одному з київських озер чоловік упіймав гігантську рибу (фото)

субота, 3 червень 2023, 20:29

Як зізнався чоловік на ім’я Василь, він сподівався упіймати карасів. Натомість вдалося витягти з води такого велетня.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...