У Одеській області техніка бізнесменів, які поїхали у РФ, буде передана Збройним силам України.Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у Facebook, передають Патріоти України.
За його словами, проведена відповідна робота щодо окремих бізнесменів, які в перші дні повномасштабного вторгнення Росії в Україну перебралися до Москви. "Тепер вантажна техніка, яка перебувала в їх власності, буде передана Збройним силам України", - сказав Марченко.
Він також зазначив, що зустрівся з керівниками ключових сфер бізнесу. В ході зустрічі обговорювалися нюанси роботи в умовах воєнного часу, питання збереження робочих місць і заробітної плати людей. Раніше повідомлялося, що в Одеській області правоохоронці перевірили криміналітет на поліграфі.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...