"Буде велика сіра зона, де бігатимуть розвідувально-диверсійні групи", - Дейнега про ризики розведення сил на Донбасі

Розведення військ на Донбасі може відбутися, можливо, не по всій лінії розмежування, а на певних ділянках, але це не зупинить війни, вважає волонтер і керівник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега, передають Патріоти України.

Це відбуватиметься із саботажем, але все-таки розійдуться. Це може зменшити бої з використанням стрілецької зброї. Але конфлікт це не зупинить, лише заморозить його, – вважає Віталій Дейнега.

А от те, чи після розведення зі своїх позицій справді відступлять росіяни, залежатиме від того, який наказ вони отримають, вважає він.

Розведення військ, на його погляд, не буде означати втрати територій, але буде означати великий ризик їх втрати. Є ймовірність, що буде велика сіра зона, де бігатимуть розвідувально-диверсійні групи з обох сторін, – каже Віталій Дейнега.

Небезпеки для місцевих жителів розведення становити не буде – їх ніхто не чіпатиме, каже волонтер. Під питання лишається скоріше те, як мешканці цих територій будуть перетинати кордон. Це може становити проблему, оскільки обладнаних пунктів пропуску на тих ділянках не буде.

Джерело: 24 канал

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...