Буде заміна: Росія зняла свого учасника на "Євробачення" Little Big

Росія вперше за 9 років влаштує національний відбір конкурсанта на "Євробачення - 2021", як в Україні. Вокаліста або групу виберуть глядачі шляхом голосування, а не "Перший канал", як це було раніше, передають Патріоти України.

Примітно, що РФ на "Євробаченні" в Нідерландах повинна була представляти панк-поп-рейв-група Little Big. У 2020 році група з піснею UNO була обрана в якості представника країни, але через пандемію коронавіруса музичний конкурс не відбувся. Організатори "Євробачення" дали згоду на те, щоб країни залишили колишніх конкурсантів, але в Росії вирішили зняти Little Big.

Нову групу або вокаліста в Росії оберуть в прямому ефірі 8 березня. З 2011-го представника країни на наймасштабнішому музичному конкурсі обирали національні мовники "Перший канал" і "Росія - 1". Як відомо, Україна не стала міняти свого конкурсанта. Нашу країну представить група Go_A, яку в 2020 році глядачі та професійне журі обрали для "Євробачення". У лютому 2021 було оголошено, що група виступить на "Євробаченні" з піснею "Шум", заснованій на грі-веснянці "Зелений Шум".

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...