"Будемо раді, якщо росіяни будуть жити на Донбасі як наші брати", - патріарх Філарет (відео)

Почесний патріарх заявив, що вважає росіян братами і не проти, щоб вони жили вУкраїні.

Припинення вогню на Донбасі – це не капітуляція, а необхідний етап для відновлення справедливого миру, за яким повинні послідувати звільнення від російських військ і проведення виборів за законами України. Про це розповів почесний патріарх ПЦУ Філарет в інтерв'ю PavlovskyNews, передають Патріоти України.

Він заявив, що вважає росіян братами і не проти, щоб вони жили на Донбасі. Як уродженець Донбасу він висловив переконання, що на сході немає жодного неукраїнського села. Але в містах, на шахтах і заводах за часів індустріалізації оселилося дуже багато представників інших національностей, в тому числі і росіян. І вони, на думку Філарета, повинні бути вдячні за те, що Україна прийняла їх.

Священик підкреслив, що Донбас – це українська земля. Але не виключив, що там можуть жити і росіяни. "Ми будемо раді, якщо росіяни будуть жити на цій землі. І жити з нами як брати", – заявив Філарет.

Крім того, він висловив упевненість, що президент України Володимир Зеленський відстоює позиції країни і не має наміру віддавати ні шматочка української землі. Справедливий мир, на думку Філарета, – це повернення Донбасу і Криму.

При цьому патріарх зазначив, що Росія і його маріонетки не поспішають робити відповідних дій. Терористи нібито стріляють, щоб Україна визнала їх стороною конфлікту і вела переговори безпосередньо з ними, а не з Росією. Але на думку Філарета, цього не буде. "Це наша земля, а не їхня", – сказав священнослужитель.

Песики вже тоді були кращими друзями: Археологи виявили загадкове поховання собак, якому понад 8 тис. років (фото)

неділя, 27 вересень 2020, 15:16

Вважається, що в цьому районі в кам'яному столітті жили мисливці. На місці поховання кам'яного століття в Швеції археологи виявили останки стародавніх собак віком понад 8 400 років. Про це розповідає Daily Mail, передають Патріоти України. Місце, де бу...

З архіву ПУ. Як "їде дах" у шоубізі: Оля Полякова показала тату на всю спину (фотофакти)

неділя, 27 вересень 2020, 15:00

З тату на спині співачка з'явилася на святкуванні дня народження Каті Осадчої. Популярна співачка Оля Полякова, яка епатує публіку відвертими фото, знову здивувала мережу. Вона приголомшила зухвалим чином. У Instagram-сторіз співачка показала тату на в...