"Будівля тримається на чесному слові": Як зараз виглядає аеропорт в Івано-Франківську (фото)

Показали, в якому стані зараз знаходиться міжнародний аеропорт "Івано-Франківськ". Зазначається, що ремонту летовище не бачило ще нібито з 1990 року, а з сервісу для пасажирів лише буфет. Про це у Facebook розповів блогер Максим Циркель, передають Патріоти України.

Так, хлопець розповів, що у залі очікування жахливий холод, адже стоїть лише одна лампа обігріву. "Аеропорт Івано-Франківська - місце, в якому хочеться плакати від розчарування Я не був тут кілька років, і за цей час все стало ще гірше. Будівля аеропорту тримається лише на чесному слові", - розповів блогер.

Також багаж 103 пасажирів, які прилетіли з Києва доведеться розвантажувати "дяді Петі", єдиному співробітнику багажного відділення. "За дві години до вильоту мого рейсу переполох. Весь персонал обговорює гарячу тему. Windrose летить сюди на незвично величезному аеропорту Airbus A320. Одна зі співробітниць аеропорту здивована: "Ну де вони набрали цих 103 пасажири? Як Петя розвантажить сам цей багаж?!", - додав хлопець.

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...