Будні "наддержави": У Росії пацієнти, заражені сибіркою, втекли з лікарні

В Росії, в республіці Тива, чотири особи, заражені сибіркою, втекли з республіканської інфекційної лікарні. Про це розповіли у регіональному Міністерстві охорони здоров'я, передають Патріоти України.

Там зазначили, що вони відмовилися від лікування та самовільно покинули клініку. За інформацією відомства, один із п'яти інфікованих залишився в медустанові під наглядом лікарів.

Як пишуть лікарі, стан пацієнтів задовільний, але покидати клініку їм не можна. "Передавання сибірки від людини до людини рідкісне, але це можливо, особливо якщо у хворого не до кінця загоїлися шкірні виразкові прояви", - кажуть у регіональному МОЗ Рф.

Повідомляється, що усі хворі брали участь у розбиранні туші коня.

Сибірка – небезпечне інфекційне захворювання худоби та диких тварин усіх видів, а також людини.

Біженцям на вкажуть на двері? У Раді Європи закликали не квапитися зі згортанням тимчасового захисту для українців у ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:44

Комісар з прав людини Ради Європи Майкл О’Флаєрті закликав європейські країни не поспішати зі згортанням тимчасового захисту та програм підтримки українців, які виїхали до Європи через війну, передають Патріоти України. Комісар Ради Європи з прав людин...

Скеля раптово обвалилася в море: На популярному курорті Франції сталася страшна трагедія

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:30

У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...