Будні скреп: У Пітері чоловік жорстоко вбив подругу і катав візок з її трупом по вулиці (фото, відео)

Таксист чомусь вирішив дуже дивним чином підшукувати місце, де сховати тіло задушеної ним дівчини.

У Санкт-Петербурзі (РФ) таксист цілу годину катав труп вбитої ним подруги по району, намагаючись заховати його. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", передають Патріоти України.

"Учора в другій половині дня 25-річний таксист Філіп Григор'єв близько години катав по району тіло вбитої подруги, поклавши його в будівельний візок. Між закоханими сталася сварка і в пориві гніву хлопець задушив співмешканку. Після вбивства він вирішив заховати труп", - наголошується в повідомленні.

Кращого варіанту, окрім як покласти тіло вбитої у візок та піти разом з ним по району в пошуках місця для приховування, таксист не знайшов. Після години марних спроб сховати труп Григор'єв залишив його на 12-му поверсі житлового будинку на Голландській вулиці.

Наступник Патона, або Хто замінить 101-річну легенду на посаді очільника НАН України

неділя, 12 липень 2020, 6:10

Борис Патон перебуває на посаді президента НАН України 58 років. Борису Патону – 101 рік, 58 з яких він є президентом Національної академії наук України (НАНУ). У березні цього року з'явилася інформація, що науковець залишає свою посаду. Утім, він не й...

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...