Будні скреп: У Пітері чоловік жорстоко вбив подругу і катав візок з її трупом по вулиці (фото, відео)

Таксист чомусь вирішив дуже дивним чином підшукувати місце, де сховати тіло задушеної ним дівчини.

У Санкт-Петербурзі (РФ) таксист цілу годину катав труп вбитої ним подруги по району, намагаючись заховати його. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", передають Патріоти України.

"Учора в другій половині дня 25-річний таксист Філіп Григор'єв близько години катав по району тіло вбитої подруги, поклавши його в будівельний візок. Між закоханими сталася сварка і в пориві гніву хлопець задушив співмешканку. Після вбивства він вирішив заховати труп", - наголошується в повідомленні.

Кращого варіанту, окрім як покласти тіло вбитої у візок та піти разом з ним по району в пошуках місця для приховування, таксист не знайшов. Після години марних спроб сховати труп Григор'єв залишив його на 12-му поверсі житлового будинку на Голландській вулиці.

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...