Будні скреп: У Росії батьки заморили немовлят голодом

Протягом чотирьох днів подружжя не годувало дітей та не забезпечувало гігієну.

На Камчатці (РФ) померло чотиримісячне немовля, якого батьки морили голодом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Кам 24".

Чотиримісячні двійнята, брат та сестра, були виявлені в виснаженому стані в одній з квартир камчатського міста Вілючинська. При цьому батьки немовлят знаходилися в запої.

З кінця травня по 4 червня подружжя (35-річний чоловік та 23-річна жінка) зловживали спиртним і не виконували свої батьківські обов'язки по догляду за сином і донькою. Протягом чотирьох днів вони не годували дітей та не забезпечували гігієну.

Одна з родичок подружжя повідомила про подію правоохоронцям. Поліцейські вилучили дітей з сім'ї та доставили в Вілючинську міськлікарню. Пізніше хлопчика перевезли в Петропавлівськ-Камчатський, в реанімацію, де він помер.

Кримінальну справу стосовно подружжя порушено за двома статтями Кримінального кодексу РФ: 156 (невиконання обов'язків по вихованню неповнолітнього) та 105 (вбивство, тобто умисне заподіяння смерті іншій людині, вчинене групою осіб щодо малолітньої особи, що перебуває в безпорадному стані).

Батьків взяли під варту та пред'явили їм звинувачення за вищевказаними статтями. Розслідування кримінальної справи триває.

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...