
На Камчатці (РФ) померло чотиримісячне немовля, якого батьки морили голодом. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на видання "Кам 24".
Чотиримісячні двійнята, брат та сестра, були виявлені в виснаженому стані в одній з квартир камчатського міста Вілючинська. При цьому батьки немовлят знаходилися в запої.
З кінця травня по 4 червня подружжя (35-річний чоловік та 23-річна жінка) зловживали спиртним і не виконували свої батьківські обов'язки по догляду за сином і донькою. Протягом чотирьох днів вони не годували дітей та не забезпечували гігієну.
Одна з родичок подружжя повідомила про подію правоохоронцям. Поліцейські вилучили дітей з сім'ї та доставили в Вілючинську міськлікарню. Пізніше хлопчика перевезли в Петропавлівськ-Камчатський, в реанімацію, де він помер.
Кримінальну справу стосовно подружжя порушено за двома статтями Кримінального кодексу РФ: 156 (невиконання обов'язків по вихованню неповнолітнього) та 105 (вбивство, тобто умисне заподіяння смерті іншій людині, вчинене групою осіб щодо малолітньої особи, що перебуває в безпорадному стані).
Батьків взяли під варту та пред'явили їм звинувачення за вищевказаними статтями. Розслідування кримінальної справи триває.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...