Будні скреп: У Росії чоловік з ножем захопив заручника (фото)

У середу, 15 січня, в Москві, РФ, в башті "Імперія" району Москва-сіті невідомий захопив заручника. Про це повідомляється на російському Telegram-каналі видання LifeShot, передають Патріоти України.

Так, невідомий чоловік, за інформацією журналістів з посиланням на екстрені служби, захопив заручника на 13 поверсі бізнес-центру.

Зазначено, що злочинець вже був затриманий, Ним виявився громадянин Білорусі Віктор Крисін, 36 років. В ході події, за даними російських правоохоронців, ніхто не постраждав.

Фото підозрюваного в захопленні заручника громадянина Білорусі

Згідно з інформацією журналістів, мотивом нападу стало те, що чоловік програв гроші на біржі, взяв ніж і пішов у БЦ їх повертати.

Також з'явилось фото заручника - це 22-річний консультант з інвестицій "Міжнародного фінансового центру" Владислав Іванов.

Він пробрався на 13 поверх будівлі, схопив одного із співробітників і зв'язав його. Однак місцева поліція нібито зуміла його затримати. Через деякий час журналісти відзначили, що злочинець так і не виходив з будівлі, тому можливо операція російських силовиків із затримання чоловіка з ножем провалилася.

З архіву ПУ. Тут загинули 300 тис. осіб: Фотограф показав моторошні знімки з ''дороги смерті'' Сталіна

субота, 18 січень 2020, 23:55

Помічники радянського диктатора знали, що його мрія побудувати залізницю в цьому районі не увінчається успіхом, але ніхто йому не наважився про це сказати. Новозеландський фотограф Амос Чаппл зробив знімки недобудованої залізниці "Чум - Салехард - Ігар...

Наукова сенсація: Відносно недавно Антарктиду населяли гігантські ведмеді

субота, 18 січень 2020, 23:52

До недавнього моменту вважалося, що ведмедів ніколи не було в Антарктиді. Але тепер можливо нове відкриття повністю спростує це уявлення. Сліди доісторичного ведмедя знайшли в Антарктиді. Група дослідників з Австралії, недалеко від бази Амундсен-Скотт ...