Будні скреп: У Росії натовп знущався над зв'язаним ведмежам - душили і голосно сміялися (відео)

На Курилах (Росія) сезонні робітники зловили і зв'язали ведмежа, а після почали душити мотузкою і бити палицями. Все потрапило на відео.Про це повідомляє "РИА "Сахалін-Курили", передають Патріоти України.

Відзначається, що інцидент стався в присутності не менше десяти осіб. Один з них тягнув за мотузку, а поруч судорожно махав лапами невеликий хижак. Автор ролика попросила водія зупинити машину і втрутитися в ситуацію. Їй здалося, що робочі душать ведмедика.

У регіональному міністерстві екології повідомили, що дане відео вже направили в лісництво Курильського району. Судячи з кадрів, мало місце жорстоке поводження з твариною.

"За даним фактом Курильське лісництво направило заяву в поліцію для виявлення винних і притягнення їх до відповідальності в зв'язку з наявністю ознак кримінального складу правопорушення", - прокоментував ситуацію заступник міністра екології області Данила Дударєв.


Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...