Будні "скреп": У Росії по-звірячому вбили священника РПЦ (фото)

У Ярославлі вбили священника РПЦ, протоієрея Олександра Штерцеля. Про це у Facebook повідомив архієрей Переславської та Углицької єпархії Феоктист Ігумнов, назвавши його загибель "нещасним випадком", передають Патріоти України.

Однак "Московський комсомолець" пише, що обставини загибелі Штерцеля маловідомі, але водночас є інформація, що він був по-звірячому побитий. Трагедія трапилася в понеділок, 1 червня.

Олександр Штерцель служив в Угличі, у Воскресенському монастирі. Феоктист Ігумнов розповів, що недавно зустрічався із загиблим – той заявив, що хоче постригтися в ченці.

Аваков спіймав облизня: Академія наук відмовилася передавати один зі своїх корпусів Нацполіції

четвер, 4 березень 2021, 23:18

Арсен Аваков звернувся до президента НАНУ Анатолія Загороднього з проханням про передачу для потреб Нацполіції 16-ти поверхового лабораторного корпусу інституту фізіології імені Богомольця в Києві. Національна академія наук відмовилася передавати Інсти...

На залізничному вокзалі в Києві чоловік позбувся ніг

четвер, 4 березень 2021, 23:12

Поки невідомо, що це було: спроба самогубства чи нещасний випадок. У четвер, 4 березня, в Києві на залізничному вокзалі чоловікові поїздом відрізало ноги. Про це в Facebook повідомляють «Вартові еспресо», передають Патріоти України.