Будні "скреп": У Росії по-звірячому вбили священника РПЦ (фото)

У Ярославлі вбили священника РПЦ, протоієрея Олександра Штерцеля. Про це у Facebook повідомив архієрей Переславської та Углицької єпархії Феоктист Ігумнов, назвавши його загибель "нещасним випадком", передають Патріоти України.

Однак "Московський комсомолець" пише, що обставини загибелі Штерцеля маловідомі, але водночас є інформація, що він був по-звірячому побитий. Трагедія трапилася в понеділок, 1 червня.

Олександр Штерцель служив в Угличі, у Воскресенському монастирі. Феоктист Ігумнов розповів, що недавно зустрічався із загиблим – той заявив, що хоче постригтися в ченці.

"Жодної хімії!": Українські науковці створили пластик з ... грибів (відео)

середа, 2 грудень 2020, 7:30

Як відзначають винахідники, "це наче лего – можна збирати що завгодно". Пластик із грибів створили херсонські науковці. Вчені експериментували з матеріалами, на яких краще вирощувати гриби й помітили, що грибниця фактично перетворила рихлу солому на ма...

Пережити полон - випуск з Максимом "Богуном" Авраменком

середа, 2 грудень 2020, 6:50

Максим Авраменко закінчив Національний авіаційний університет за фахом "комп’ютерні системи", працював за спеціальністю та мріяв стати актором. Потім була окупації Криму, війна та намагання потрапити на фронт. Максим Авраменко закінчив Національний аві...