Будні скреп: У Росії подружжя забило одне одного до смерті - у чоловіка з ока стирчали ножиці

У Челябінську (Росія) знайшли мертвою подружню пару, яка нещодавно розписалася. Слідчі вважають, що молодята забили одне одного до смерті. Про це повідомляє видання Ura.ru, передають Патріоти України.

Тіла загиблих виявили їхні сусіди по комунальній квартирі. Свідки розповіли, що чули в їхній кімнаті шум, але потім усе стихло. Пізніше, заглянувши в двері, люди побачили, що в жінки була пробита голова, а в чоловіка з очниці стирчали ножиці.

Як повідомляє видання, пара познайомилася через листування в той час, коли загиблий відбував покарання в місцях позбавлення волі. Згодом там же вони розписалися, а після звільнення чоловік приїхав жити до дружини. Сусіди відзначають, що молодята часто сварилися.

Джерело видання в правоохоронних органах повідомило, що слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом подвійного вбивства. Пріоритетні версії дві: або молодята в пориві сварки забили одне одного до смерті, або в трагедії винен хтось ще.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...