Будні скреп: У Росії вихователька викинула дитину з коляски (відео)

Виховательку дитячого будинку "Сонечко" в російській Самарі вигнали з роботи за те, що вона викинула дитину з коляски. Кадри того, як жінка поводиться з дітьми, були опубліковані в соціальних мережах 2 липня. На відео видно, що вона також ударила по лобі ще одну дитину, передають Патріоти України.

"За вказаними фактами директором ДКУОЗ СО "Будинок дитини "Сонечко" спеціалізований" проведено службову перевірку щодо вихователів, які працювали на зміні... За результатами проведеної перевірки зазначений факт підтвердився, ухвалено рішення про припинення з 3 липня трудових відносин із працівниками з ініціативи роботодавця за пунктом 8 частини 1 статті 81 Трудового кодексу РФ", – заявили РИА Новости в пресслужбі Міністерства соціально-демографічної та сімейної політики Самарської області.

Також була звільнена співробітниця, яка спостерігала за тим, що відбувається. Обидва вихователі раніше не притягувалися до дисциплінарної відповідальності. Міністерство проводить перевірку обставин та причин такого вчинку.

"Весь час платив за комуналку!": У Норвегії труп чоловіка знайшли в його квартирі тільки через 9 років після смерті

неділя, 11 квітень 2021, 0:32

З сусідами Міхаель не спілкувався, тому після його зникнення вони вважали, що він переїхав. В Осло (Норвегія) співробітники поліції знайшли тіло пенсіонера, яке пролежало в квартирі дев'ять років, інформують Патріоти України. Як повідомляє телекомпанія...

В Україні можуть серйозно подешевшати авіаперельоти: Що відбувається

неділя, 11 квітень 2021, 0:30

В Україні можуть знизити ціни на внутрішні авіаперевезення. Цьому може посприяти скасування податку на додану вартість (ПДВ) на внутрішні перевезення, передають Патріоти України. . Цей крок зробить вартість авіаперельотів порівнянною із залізничними пе...