Будні скреп: У Росії вихователька викинула дитину з коляски (відео)

Виховательку дитячого будинку "Сонечко" в російській Самарі вигнали з роботи за те, що вона викинула дитину з коляски. Кадри того, як жінка поводиться з дітьми, були опубліковані в соціальних мережах 2 липня. На відео видно, що вона також ударила по лобі ще одну дитину, передають Патріоти України.

"За вказаними фактами директором ДКУОЗ СО "Будинок дитини "Сонечко" спеціалізований" проведено службову перевірку щодо вихователів, які працювали на зміні... За результатами проведеної перевірки зазначений факт підтвердився, ухвалено рішення про припинення з 3 липня трудових відносин із працівниками з ініціативи роботодавця за пунктом 8 частини 1 статті 81 Трудового кодексу РФ", – заявили РИА Новости в пресслужбі Міністерства соціально-демографічної та сімейної політики Самарської області.

Також була звільнена співробітниця, яка спостерігала за тим, що відбувається. Обидва вихователі раніше не притягувалися до дисциплінарної відповідальності. Міністерство проводить перевірку обставин та причин такого вчинку.

Хіти тижня. "Паліть автозаки, тоді вас туди не посадять": Відомий українець дав докладні рекомендації білорусам

субота, 15 серпень 2020, 12:00

Білоруси третю добу протестують проти фальсифікації результатів виборів президента країни... Український військовий, громадський і політичний діяч Мирослав Гай розповів, що саме допоможе противникам чинної білоруської влади в тому випадку, якщо стануть...

Грози і нічний холод перемежатиметься місцями з денною спекою: Синоптики уточнили прогноз погоди в Україні на вихідні

субота, 15 серпень 2020, 11:39

Сьогодні, 15 серпня, у чотирьох західних областях очікуються грозові дощі, однак на всій іншій території України опадів не передбачають. Денна температура повітря в регіонах коливатиметься від +19 до +27, зазначають Патріоти України. . Таким чином, д...