Будні скреп: В окупованому Криму мертвих почали ховати в руслах річок (відео)

Криму переповнені кладовища, влада ухвалила рішення ховати померлих в руслах річок. Про це повідомляє "Крим.Реалії", передають Патріоти України.

Біля води ховають кримчан в селищі Краснокам'янка, там переповнене кладовищі і, офіційно, воно не працює з 2009 року. Але людей продовжують там ховати, якимось чином розширюючи кладовище - опускаючись до води. Місцеві жителі обурені через це, не хочуть у майбутньому бути похованими практично в воді.

В Ялті та Алушті схожа проблема, там померлих почали ховати в руслах річок. Після сильних дощів вода виходить з берегів і підтоплює могили. Місцеві жителі бояться отруєння водойм, якщо випадуть сильні опади.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...