Будні скреп: У Росії батько через злидні кинув малолітніх дітей прямо в аеропорту

Діти прибули з Хабаровська разом з татом.

У московському аеропорту Шереметьєво батько кинув двох дітей. У записці він пояснив, що їх нічим годувати. Telegram-канал Mash повідомляє, що вік покинутих хлопчиків - 5 і 7 років, передають Патріоти України.

Їх виявила служба безпеки аеропорту. Діти прибули з Хабаровська разом з татом. У них в рюкзаках знайшли документи і записку. «Прошу допомогти моїм дітям. Відправте їх, будь ласка, у тимчасову домівку притулку, так як в даний момент у мене дуже важкі фінансові обставини», - написано в ній.

Пізніше поліція встановила особу батька - це 41-річний Віктор Гаврилов, житель Комсомольська-на-Амурі, повідомляє Telegram-канал Baza.

Хіти тижня. Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

четвер, 27 лютий 2020, 1:00

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...

Хіти тижня. Епідемія на Апенінах: В Італії кількість заражених коронавірусом стрімко зростає

четвер, 27 лютий 2020, 0:35

В країні зафіксовано вже 50 випадків зараження новим коронавірусом Covid-19. Як передає ANSA, найбільша кількість хворих наразі в Ломбардії – 39. Крім того, 11 осіб заразилися в регіоні Венето, передають Патріоти України. Ще одного пацієнта з симптомам...