Будні скреп: У Росії батько через злидні кинув малолітніх дітей прямо в аеропорту

Діти прибули з Хабаровська разом з татом.

У московському аеропорту Шереметьєво батько кинув двох дітей. У записці він пояснив, що їх нічим годувати. Telegram-канал Mash повідомляє, що вік покинутих хлопчиків - 5 і 7 років, передають Патріоти України.

Їх виявила служба безпеки аеропорту. Діти прибули з Хабаровська разом з татом. У них в рюкзаках знайшли документи і записку. «Прошу допомогти моїм дітям. Відправте їх, будь ласка, у тимчасову домівку притулку, так як в даний момент у мене дуже важкі фінансові обставини», - написано в ній.

Пізніше поліція встановила особу батька - це 41-річний Віктор Гаврилов, житель Комсомольська-на-Амурі, повідомляє Telegram-канал Baza.

В Умані хасид, що прибув з-за кордону побив літню українку до втрати свідомості

неділя, 25 вересень 2022, 17:35

"Один із паломників побив місцеву жительку. Жінку госпіталізували до лікарні. Також заявник, який звертався до поліції, просив додатково прибути кільком нарядам поліції через те, що після побиття зібралась ще група хасидів. Зараз на місці працює поліці...

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...