Будні скреп: У Росії батько через злидні кинув малолітніх дітей прямо в аеропорту

Діти прибули з Хабаровська разом з татом.

У московському аеропорту Шереметьєво батько кинув двох дітей. У записці він пояснив, що їх нічим годувати. Telegram-канал Mash повідомляє, що вік покинутих хлопчиків - 5 і 7 років, передають Патріоти України.

Їх виявила служба безпеки аеропорту. Діти прибули з Хабаровська разом з татом. У них в рюкзаках знайшли документи і записку. «Прошу допомогти моїм дітям. Відправте їх, будь ласка, у тимчасову домівку притулку, так як в даний момент у мене дуже важкі фінансові обставини», - написано в ній.

Пізніше поліція встановила особу батька - це 41-річний Віктор Гаврилов, житель Комсомольська-на-Амурі, повідомляє Telegram-канал Baza.

Хіти тижня. А тепер, Росіє, почуй українців Зеленого Клину!

вівторок, 11 серпень 2020, 2:00

Перш ніж висовувати вимоги по Східному Донбасу. Тут дорогий наш Леонід Макарович Кравчук знову вибився на найвищу бантину влади. Так давно і наполегливо він цього хотів, бідняга. Вважайте, що всі 26 років, після провальних для нього президентських пере...

Хіти тижня. Дільничних в Україні замінять шерифи: У Авакова анонсували гучну реформу

вівторок, 11 серпень 2020, 1:00

У Україні реформують інститут дільничного - його поступово будут заміняти поліцейські громади, які працюватимуть за аналогією з шерифом. Про це в ефірі каналу Україна 24 розповів радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко. Пол...