Будні "високодуховних": Росіянин у короткій рожевій сукні атакував церкву РПЦ у Москві (відео)

Озброєний прихожанин Московського патріархату пробрався всередину церкви в російській столиці й, за даними місцевих видань, напав на прислужницю попа. Про це повідомляє газета "Вечерняя Москва", передають Патріоти України.

Інцидент стався ввечері 10 січня. Очевидці звернули увагу на чоловіка, який прогулювався засніженою вулицею у самій рожевій сукні з ножами і зателефонували в поліцію. Вже за кілька хвилин чоловік зайшов до церкви і, як стверджують автори матеріалу, напав на свічницю.

Прибулі поліцейські затримали чоловіка на місці події. За словами співрозмовників видання, нападник майже не орієнтувався у просторі та часі, прощався з вигаданою кішкою і розмовляв з неіснуючими персонажами.

Затриманий живе неподалік храму і перебуває на обліку в психоневрологічному диспансері.

У коментарі РБК Россия священик церкви Іоанн Паскавеч заявив, що затриманий ні на кого не нападав, його зупинили на вході.

"Був чоловік учора у жіночій сукні, проте його швидко охорона знешкодила, у лікарню передали. Він зупинився – зупинив охоронець і застосував заходи. Він не встиг ні на кого напасти", – сказав піп.

Як свідчать відзняті камерою відеоспостереження кадри, росіянин таки потрапив у приміщення. Сам момент нападу на плівці відсутній.

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи

Оце так герой-коханець: Священника, який мав 17 коханок, викрили через лист, який він випадково надіслав прибиральниці

четвер, 9 жовтень 2025, 11:59

У Перу викрили католицького єпископа, який мав 17 таємних коханок, після того, як деякі з жінок дізналися одна про одну і мало не побилися. Про це написала The Times, передають Патріоти України. 51-річний Сіро Кіспе Лопес, єпископ міста Хулі в Перу, по...