
У квартирі на південному сході Москви в суботу, 17 жовтня, виявили два тіла – чоловіка та жінки – з вогнепальними пораненнями в голову. Про це повідомляється на сайті головного управління Слідчого комітету РФ по Москві, передають Патріоти України.
Правоохоронці порушили кримінальну справу про вбивство. Інцидент стався на Привільній вулиці, в одному з житлових будинків. За попередньою інформацією, жінка вистрілила в співмешканця та скоїла суїцид.
Telegram-канал LIFE SHOT із посиланням на джерела повідомив, що вбиті – 36-річний Кирило Х. і 32-річна Олена C. Остання нібито спочатку вистрілила в сплячого чоловіка, а потім застрелилася сама.
"Їх тіла виявив друг – він не зміг додзвонитися до пари і поїхав до них додому. Двері в квартиру були відчинені", – сказано в повідомленні.

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...