
У квартирі на південному сході Москви в суботу, 17 жовтня, виявили два тіла – чоловіка та жінки – з вогнепальними пораненнями в голову. Про це повідомляється на сайті головного управління Слідчого комітету РФ по Москві, передають Патріоти України.
Правоохоронці порушили кримінальну справу про вбивство. Інцидент стався на Привільній вулиці, в одному з житлових будинків. За попередньою інформацією, жінка вистрілила в співмешканця та скоїла суїцид.
Telegram-канал LIFE SHOT із посиланням на джерела повідомив, що вбиті – 36-річний Кирило Х. і 32-річна Олена C. Остання нібито спочатку вистрілила в сплячого чоловіка, а потім застрелилася сама.
"Їх тіла виявив друг – він не зміг додзвонитися до пари і поїхав до них додому. Двері в квартиру були відчинені", – сказано в повідомленні.

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...