Будні "високодуховних": У Росії силовик вбив дворічну дівчинку, яка не хотіла вмиватися

Дівчинка перекинула тарілку, коли молодий чоловік годував її. Він відніс дитину у ванну, щоб умити, але та вередувала і відверталася від води.

Кемеровський обласний суд засудив до в'язниці колишнього співробітника Росгвардії за вбивство дворічної дівчинки. Про це повідомляє прес-служба регіонального управління Слідчого комітету Росії, передають Патріоти України.

За даними слідства, у вересні 2018 року 23-річний мешканець Кемерова наглядав за дочкою своєї 19-річної знайомої, якої не було вдома. Дівчинка перекинула тарілку, коли молодий чоловік годував її. Він відніс дитину у ванну, щоб умити, але та вередувала і відверталася від води. Розлютившись, чоловік направив струмінь води в обличчя дівчинки.

Коли його знайома повернулася, він розповів їй, що її дочка загинула випадково, і запропонував нікому про це не розповідати, а поховати дитину таємно, щоб їх не звинуватили у вбивстві. На наступний день вони закопали тіло в лісі. Занепокоїлася про безвісне зникнення дитини її прабабуся. Жінка кілька місяців цікавилася в онуки здоров'ям її дочки, а також просила її привести до неї дитину. Та придумувала різні приводи, щоб не зустрічатися з родичкою. У результаті бабуся звернулася до поліції.

Її онучка розповіла, що дитина подавилася їжею і загинула, після чого її поховали в лісовому масиві. Слідчі з'ясували, що до справи причетний 23-річний близький знайомий матері дитини. Його затримали, він дав свідчення і показав місце поховання. На момент злочину він був осудний. Після цього молодого чоловіка звільнили з Росгвардії, де він проходив службу. Рішенням суду він засуджений до 17 років колонії суворого режиму. У відношенні матері загиблої дівчинки за невиконання обов'язків по вихованню неповнолітньої дитини матеріали були передані в органи поліції.

А ви це знали? Працювати більше 55 годин на тиждень небезпечно - можливі інфаркти і передчасна смерть

вівторок, 18 травень 2021, 8:44

Вчені з організації Об'єднаних Націй заявили, що ризик передчасної смерті від серцевих захворювань та інсульту набагато вище у тих людей, які працюють понад 55 годин на тиждень. Результати нового дослідження ВООЗ та міжнародної організації роботи опубл...

"Женский след, или Почему из-за обвинений в измене Гейтс ушел из Microsoft и может потерять большую часть активов", - журналіст

вівторок, 18 травень 2021, 8:17

"Всплывают новые подробности развода основателя Microsoft Билла Гейтса с его женой Мелиндой после 27 лет брака. По одной из версий, представленной американскими СМИ, пара, которой предстоит делить 150-миллиардный благотворительный фонд, расстается из-...