
У Рязанській області РФ вкрали 60-тонний залізничний міст комбікормового заводу. Мешканці Скопинського району розібрали його на металобрухт за кілька днів. Про це повідомив провладний Телеграм-канал Mash , зазначають Патріоти України.
У повідомленні наголосили, що за допомогою цієї переправи місцеві постійно добиралося до сусідніх населених пунктів. Вважалося, що це був короткий шлях.




Власники переправи оцінили збитки приблизно 300 млн рублів і написали заяву у ФСБ, СК і поліцію. Вирішується питання про відкриття кримінальних справ за статтями "крадіжка в особливо великому розмірі" та "халатність".
Нагадаємо, невідомі розграбували будинок жителя російської Бурятії, поки він займався аналогічними "справами" на території України в складі окупаційної армії РФ. Грабіжники викрали з будинку солдата-невдахи навіть унітаз.
Раніше ми вже писали, що
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...