"Будьте людянішими": Боєць ЗСУ емоційно висловився про ялинки у містах під час війни

Боєць батальйону "Айдар" Стас "Осман" Бунятов висловився щодо доцільності встановлення новорічних ялинок у містах під час війни, передають Патріоти України.

У своєму Telegram-каналі "Говорять снайпер" український боєць закликав не забувати, що в Україні ростуть діти, для яких світкова атмосфера має значення. "Так, наразі це не супер-важливо , але пам’ятайте що у нас є маленькі діти, яким попри війну і ракети, фронт і втрати, в 4 рочки треба бачити ялинку, вірити в Санту, отримувати подаруночки, навіть якщо немає батьків", - написав вын.

"Осман" зазначив, що выйськові надають допому українському дитячому будинку, який виїхав в Туреччину. "Скажете: "Не на часі?". Та клав я б*лт на того, хто придумав цю фразу, для них зараз і наші життя "не на часі". Будьте людянішими, тим паче на ялинку ніхто з бюджету кошти не виділяє, досить зрадо**бити з приводу та без", - додав він.

В Ужгороді в захороненні видатного воїна знайшли багато оздоблену бойову шаблю XVI ст.

середа, 29 травень 2024, 7:15

Клинок у доволі гарному стані знайшли під час розкопок на руїнах замкової церкви Ужгорода на місці середньовічного поховання. Місце могили і вартість зброї доводить, що це був далеко не простий чоловік, а стан шаблі - що це був справжній воїн, можливо ...

У країні ЄС закриють десятки центрів для українських біженців: Стали відомі причини

середа, 29 травень 2024, 6:56

В Ірландії збираються закрити десятки центрів розміщення українських біженців. Багато готелів та громадських об'єктів, де селили українців, повернуть для місцевого використання. Про це заявив прем'єр-міністр країни Саймон Гарріс, повідомляє РБК-Україна...