
Боєць батальйону "Айдар" Стас "Осман" Бунятов висловився щодо доцільності встановлення новорічних ялинок у містах під час війни, передають Патріоти України.
У своєму Telegram-каналі "Говорять снайпер" український боєць закликав не забувати, що в Україні ростуть діти, для яких світкова атмосфера має значення. "Так, наразі це не супер-важливо , але пам’ятайте що у нас є маленькі діти, яким попри війну і ракети, фронт і втрати, в 4 рочки треба бачити ялинку, вірити в Санту, отримувати подаруночки, навіть якщо немає батьків", - написав вын.
"Осман" зазначив, що выйськові надають допому українському дитячому будинку, який виїхав в Туреччину. "Скажете: "Не на часі?". Та клав я б*лт на того, хто придумав цю фразу, для них зараз і наші життя "не на часі". Будьте людянішими, тим паче на ялинку ніхто з бюджету кошти не виділяє, досить зрадо**бити з приводу та без", - додав він.
Єврокомісія пропонує подовжити тимчасовий захист для українських біженців у ЄС ще на рік, адже війна в Україні триває, тобто до березня 2028-го. Пропонується й запровадити обмеження: у статусі можуть відмовляти військовозобов’язаним українцям, насампер...
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...