
Боєць батальйону "Айдар" Стас "Осман" Бунятов висловився щодо доцільності встановлення новорічних ялинок у містах під час війни, передають Патріоти України.
У своєму Telegram-каналі "Говорять снайпер" український боєць закликав не забувати, що в Україні ростуть діти, для яких світкова атмосфера має значення. "Так, наразі це не супер-важливо , але пам’ятайте що у нас є маленькі діти, яким попри війну і ракети, фронт і втрати, в 4 рочки треба бачити ялинку, вірити в Санту, отримувати подаруночки, навіть якщо немає батьків", - написав вын.
"Осман" зазначив, що выйськові надають допому українському дитячому будинку, який виїхав в Туреччину. "Скажете: "Не на часі?". Та клав я б*лт на того, хто придумав цю фразу, для них зараз і наші життя "не на часі". Будьте людянішими, тим паче на ялинку ніхто з бюджету кошти не виділяє, досить зрадо**бити з приводу та без", - додав він.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...