
Відключене вуличне освітлення та світлофори призводять до колосального збільшення смертельних ДТП.
В Києві у 6 разів збільшилась кількість загиблих у ДТП за участю пішоходів з появою віялових відключень. Про це повідомив пресофіцер управління патрульної поліції у місті Києві Андрій Молокоєдов в ефірі телеканалу «Київ».
«Приблизно на 55% збільшилась кількість аварій з постраждалими. Якщо брати пішоходів, то вдвічі збільшились дорожні автопригоди за участі пішоходів. У 6 разів збільшилась кількість загиблих у цих аваріях. Тобто ступінь тяжкості наслідків від аварій погіршилася. Якщо брати аварії на пішохідних переходах, то також у понад 2 рази збільшилась їхня кількість», — зазначив він.
Загалом в Україні через відключення електроенергії у темний час стає дуже небезпечно на дорогах — водії не бачать пішоходів, які вдягнуті у темний одяг без світловідбиваючих елементів.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...