Будьте пильні та приходьте заздалегідь? Поїзд "УЗ" поїхав із Дніпра раніше графіка, багато пасажирів не встигли сісти

Укрзалізниця потрапила в страшний скандал у Дніпрі через новий графік курсування поїздів. Інтерсіті 738 виїхав зі станції майже на 10 хвилин раніше, і натовп пасажирів просто залишися на пероні. Деталі повідомили на сторінці Громадського контролю Укрзалізниці у Facebook, передають Патріоти України.

"Пасажири, у яких на сьогодні були квитки з Дніпра в Київ на Інтерсіті 738 з відправленням з Дніпра о 10:00 – залишилися на пероні. Згідно зі зміненим графіком, поїзд повинен був відправитися о 10:00. А за фактом поїзд вирушив о 9:53. Дно пробито. Натовп людей залишився на пероні", - йдеться в повідомленні.

У коментарях до повідомлення не всі користувачі підтримали провину Укрзалізниці. Деякі впевнені, що пасажири самі винні, оскільки не прибули за 15 хвилин до відправлення поїзда.

  • А що цьому натовпу заважало бути на платформі хоча б за 10-15 хвилин до відправлення? Дно пробито, але не в УЗ, а у наших людей, які мають вічну звичку бігти за транспортом. Якщо цей факт з вини УЗ – дана організація компенсує фінансові втрати пасажирів. Погано одне – втрачено час цих людей.
  • Відправлення поїзда раніше графіка – серйозне порушення взагалі-то. 10 хвилин – може бути пересадка з іншого поїзда.
  • Різниця в 7 хвилин. Сім хвилин! Не сім годин. Я впевнений, що більшість людей, в тому числі й ви, приходите заздалегідь. А не секунда в секунду.
  • Є різні ситуації – стиковка, пересадка, банально купив останній квиток за 10 хвилин і тільки вийшов на платформу. Я плачу за послугу (а цей потяг із категорії не найдешевших) і чекаю на нормальне виконання. Якщо я знаю, що поїзд о 10:00, я розраховую на це.

Варто зазначити, що якщо звіриться з графіком, то поїзд у Дніпрі стоїть всього 5 хвилин – на висадку і посадку пасажирів. Він прибуває із Запоріжжя о 9:55 в Дніпро, а потім їде о 10:00 на Київ. І сьогодні вранці поїзд виїхав зі станції Дніпро раніше, ніж він мав туди приїхати.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...