Будьте уважні, плануючи подорож: Хорватія та Чорногорія змінила правила в'їзду для українців

До цього часу Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень.

У Хорватії запровадили обов'язкову 14-денну самоізоляцію при в'їзді для громадян третіх країн, зокрема і українців. Уникнути таких обмежень можна лише при наявності тесту на Сovid, якому не більше 48 годин. Про це повідомив посол України у Хорватії Василь Кирилич, передають Патріоти України.

"В ніч на 11.07 Хорватія прийняла рішення про обов'язковість 14-денної самоізоляції для громадян третіх країн, зокрема для України, які в'їжджають до Республіки Хорватія. У разі наявності тесту на Covid-19 не давніше, як 48 годин, — без самоізоляції. Детальніше згодом", — написав він у Twitter.

До цього часу Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень. Також для українців змінилися правила в'їзду в Чорногорію. Так громадянам України, які їдуть до країни наземним транспортом, потрібно мати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

При цьому українці можуть потрапити у Чорногорію без додаткових обмежень у випадку організованого прибуття повітряним транспортом відповідно до умов, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

З архіву ПУ. Пустеля насувається: У східному Криму зникла вода

четвер, 6 серпень 2020, 18:30

Камені з неба все більше і більше, і б'ють все болючіше і болючіше... Літом 2019 року безводна пустиня вже налякала окупантів. Про це у червні 2019 року у своєму блозі пише Ген Рез, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "На дачных участк...

З архіву ПУ. Маленький монстр: 13-річна дівчинка в Криму не випускає зброю із рук (фото)

четвер, 6 серпень 2020, 17:30

Матуся Даніелли раніше вже подарувала їй зовсім не жіночу прикрасу - жетон із групою крові, але це були лише квіточки. «А что там у Даниэллы? Девочка — эксперимент, 13 лет посещает летний школьный лагерь Веселый и полезный как видите Джанкой», — пише б...