Будьте уважні, плануючи подорож: Хорватія та Чорногорія змінила правила в'їзду для українців

До цього часу Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень.

У Хорватії запровадили обов'язкову 14-денну самоізоляцію при в'їзді для громадян третіх країн, зокрема і українців. Уникнути таких обмежень можна лише при наявності тесту на Сovid, якому не більше 48 годин. Про це повідомив посол України у Хорватії Василь Кирилич, передають Патріоти України.

"В ніч на 11.07 Хорватія прийняла рішення про обов'язковість 14-денної самоізоляції для громадян третіх країн, зокрема для України, які в'їжджають до Республіки Хорватія. У разі наявності тесту на Covid-19 не давніше, як 48 годин, — без самоізоляції. Детальніше згодом", — написав він у Twitter.

До цього часу Хорватія була єдиною країною ЄС, яка впускала українських туристів без обмежень. Також для українців змінилися правила в'їзду в Чорногорію. Так громадянам України, які їдуть до країни наземним транспортом, потрібно мати негативний тест на коронавірус, зроблений не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

При цьому українці можуть потрапити у Чорногорію без додаткових обмежень у випадку організованого прибуття повітряним транспортом відповідно до умов, передбачених Міністерством сталого розвитку та туризму.

Спочатку починає боліти голова: Нова невідома хвороба вбиває літніх людей

вівторок, 2 березень 2021, 12:14

"Пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого. У Демократичній республіці Конго від спалаху невстановленої патології померли 15 людей похилого віку, які перебували в місцевій лікарні, повідомляють Патріоти України.

"Яка киця!": Леся Нікітюк вразила українців новим хвилюючим образом (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 11:59

Фанатам сподобався образ Никитюк. Вони назвали Лесю справжньою красунею.