Будьте здорові! Лікар прогнозує сплеск бронхіальної астми у дітей через антисептики (відео)

Часте використання санітайзерів сприяє виникненню безлічі стійких до них бактерій.

Лікар-педіатр Євген Комаровський розповів, що часте застосування дезінфекційних засобів у зв’язку з пандемією коронавірусу може спровокувати сплеск бронхіальної астми у дітей. Про це він повідомив в інтерв’ю грузинському каналу “Іліон-ТВ”, передають Патріоти України.

За його словами, часте використання санітайзерів сприяє виникненню безлічі стійких до них бактерій. Тому дітям не варто зловживати застосуванням антисептиків, оскільки це знижує їхній імунітет. “Дитина не повинна жити в чистоті. Чистота – запорука алергії. Батьки цього не розуміють. Чим чистіші руки, тим менше контактів з мікробами, тим менш тренована імунна система», – пояснив лікар.

Окрім того, таке масове використання дезінфекційних засобів загрожує збільшенням кількості алергічних захворювань. “Від коронавірусу мало дітей помруть або стануть інвалідами, ну то що ми через півроку-рік будемо мати страшний підйом бронхіальних астм у дітей, це доведеться нам всім розсьорбувати” – наголосив Комаровський.

У мережі показали, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

четвер, 24 червень 2021, 8:57

Відомий дизайнер Олександр Шторм показав, як міг би виглядати новий "Запорожець" в наш час. Дане авто могло б зацікавити серферів і сапбордістов, а також людей, які люблять компактні машини. Про це повідомляє "Інфореактор", передають Патріоти України. ...

Хмара пилу з Сахари накрила Європу: У мережі показали знімок з космосу

четвер, 24 червень 2021, 8:44

Щільна хмара пилу з Сахари рухається над Середземним морем до Італії та Південно-Східної Європи. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України. Як повідомляється, в поєднанні з виключно високими температурами цей пил сприяє зниженню видимо...