Будуть без танків: До Росії перестали постачати іноземне комплектування, підприємства закриваються

У зв’язку з відсутністю надходжень комплектуючих іноземного виробництва, призупинена робота підприємств корпорації “Уралзавод” та Челябинського тракторного заводу, що в РФ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

Зазначається, що окупаційні війська, яким мужньо протистоять ЗСУ, відчувають гостру потребу в ремонті та відновленні пошкодженого озброєння і військової техніки. Але роботу деяких російських підприємств, які на цьому спеціалізуються, призупинено.

"За наявною інформацією, у зв’язку з відсутністю надходжень комплектуючих іноземного виробництва, призупинена робота підприємств корпорації “Уралзавод” та Челябинського тракторного заводу. Зазначені підприємства спеціалізуються на виготовленні та ремонті танків, а також іншої броньованої техніки для потреб ЗС РФ", - сказано в повідомленні.

На місцях перегнули палку:: В Україні почали роздавати повістки на похоронах

середа, 8 лютий 2023, 8:26

В Україні продовжили військовий стан та загальну мобілізацію. Стало відомо, що військовозобов'язані чоловіки отримують повістки навіть на похоронах. Юрист Ростислав Кравець прокоментував ситуацію та оцінив законність таких дій, передають Патріоти Украї...

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...