
Влада італійського острова Сицилія після завершення пандемії коронавірусу планує оплачувати туристам половину вартості авіаквитків. Так хочуть відновити потік туристів, пише Daily Mail, передають Патріоти України.
Влада також планує зробити безкоштовною для туристів кожну третю ніч в готелі, усі квитки в музеї та в місця археологічних розкопок. Такі ваучери будуть доступні на туристичному сайті острова. На програму знижок виділили 50 мільйонів євро.
В ООН раніше повідомляли, що 96% всіх туристичних напрямків світу закрилися для туризму у зв'язку із запровадженням урядами країн світу обмежень для іноземних туристів, аби стримати поширення коронавірусу.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...