Досвідчені мандрівники знають, наскільки сильно можуть зіпсувати враження від відпустки чи ділової поїздки прорахунки авіакомпанії. І деякі з них припускаються таких прорахунків частіше за інших, передають Патріоти України
Щоби допомогти пасажирам краще обирати авіалінії, онлайн-сервіс із захисту прав пасажирів AirHelp склав рейтинг найгірших перевізників світу. Опублікувало список видання Express.
Щоби ранжувати перевізників, експерти звернули увагу на три ключових чинника: пунктуальність, обслуговування клієнтів та обробку претензій. Вони зібрали статистику прибуття та відправлення для кожного літака та підрахували, скільки рейсів авіакомпанії відбуваються за розкладом.
Окрім того, на формування списку вплинули і самі пасажири. Експерти опитали тисячі користувачів послуг авіаперевізників із більш ніж 54 країн. Їх попросили оцінити рівень харчування на борту, комфорт, а також екіпаж авіакомпаній.
Згідно з результатами цього дослідження, найгіршою виявилась національна авіакомпанія Тунісу Tunisair. Не набагато краще показали себе польські авіалінії Buzz, які виконують чартерні рейси у популярних напрямках для туризму, а також регулярні рейси в рамках групи Ryanair.
Загалом десятка найгірших повітряних перевізників виявилась такою:
Втім, експерти використали отримані дані і щоби скласти рейтинг найкращих авіаліній. Brussels Airlines зайняла тут перше місце. Бельгійський оператор обслуговує понад 100 напрямків у Європі, Північній Америці та Африці.
На другому місці – Qatar Airways. Авіакомпанія здійснила рейси більш ніж у 170 міжнародних напрямків на п'яти континентах зі своєї бази в міжнародному аеропорту Хамад. Також у топ-списку опинились компанії, що базуються у США, такі як United Airlines та American Airlines.
Ось список лідерів на цьому ринку:
У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...