Будуть заморозки, але з "аномалією": Укргідрометцентр дав прогноз на вересень

У вересні 2020 року середня місячна температура очікується в межах 14-19 градусів тепла (в горах 11-12 градусів тепла). Це на 1-2 градусів вище середніх багаторічних значень. Відповідний прогноз розміщений на сайті Укргідрометцентру, передають Патріоти України.

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується 35-72 мм, в Карпатах до 107 мм, що в межах середніх багаторічних значень.

"Вересень - перехідний місяць від літа до осені, якому властиве загальне зниження температури, послаблення грозової діяльності. Впродовж вересня, крім більшості південних областей та Криму, здійснюється перехід середньої добової температури через 15 градусів тепла у бік зниження, що означає початок осені", - йдеться в повідомленні.

За даними спостережень синоптиків, середня місячна температура повітря вересня складає 12-19 градусів тепла, в гірських районах 8-13 градусів тепла.

Абсолютний максимум температури повітря становить 30-39 градусів, в гірських районах 22-29 градусів. Абсолютний мінімум - 1-8 градусів морозу, на півдні місцями 0-4 градусів тепла.

Заморозки в повітрі відмічено у другій та третій декадах, в гірських районах та місцями у північних та центральних областях - в першій декаді. Середня місячна кількість опадів складає 27-62 мм, в Карпатах та на Закарпатті переважно 71-125 мм.

"Аксесуар" до 9 травня?: На Львівщині чоловік продавав червоний прапор з Леніним (фото)

четвер, 6 травень 2021, 12:15

На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні 8-го травня – Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передають Патріо...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...