Буйство скреп: Путіна в Росії несподівано зробили шахтарем, у мережі хвиля сміху

У Росії юні кінематографісти зробили з президента Росії Володимира Путіна "шахтаря". Про це повідомляє МК, передають Патріоти України.

Так, в одному з фільмів, представленому на фестивалі короткометражного кіно "Коротше", що проходив в Калінінграді, мова йде про шахтаря, який зрадив дружині і у всьому зізнався.

"З яких це пір шахтарі після зміни білими приходять? Кругом всі чорні, навіть Путін, дивиться з портрета в кабінеті начальника шахти, з чорним обличчям, немов видобував вугілля", - йдеться в підводці до фільму, де головний герой зачастив приходити додому після коханки з чистим обличчям.

У мережі одразу ж почали обговорювати "чорного" Путіна і придумувати фотожаби з ним, де обличчя у нього незвично темного кольору.

Загадкова Адрія: Під Європою виявили стародавній континент, який створив Карпати

понеділок, 23 вересень 2019, 0:05

За допомогою новітніх технологій учені довели, що сотні мільйонів років тому у Середземномор'ї існував величезний континент, про який раніше нічого не було відомо, передають Патріоти України. 240 мільйонів років тому усі наявні зараз континенти були об...

Україну чекають потужні метеоудари: Названо небезпечні дати

неділя, 22 вересень 2019, 23:50

У жовтні в Україні очікується три магнітниx коливання. Перше з ниx відбудеться вже 1 жовтня. Буря буде не великої сили, але можливі скачки тиску у людей, які страждають від серцево-судинних захворювань, передають Патріоти України. Також в цей день можл...