"Бук" був російським! У Нідерландах заявили про очевидця у справі про збиття рейсу MH17 над Донбасом

Міжнародна спільна слідча група (JIT) заявила про наявність свідка запуску ракети по малайзійському Boeing рейсу MH17 в небі над Донбасом у 2014 році. Таку інформацію озвучив нідерландський слідчий, голова JIT Фред Вестербеке під час американського суспільно-політичного телешоу "60 хвилин" на каналі CBS, передають Патріоти України.

"Я б сказав, що у мене є очевидець. Але не сказав, скільки їх", – наголосив Вестербеке на запитання про те, чи дійсно у слідства є "свідки запуску ракети".

За його словами, немає сумнівів у тому, що ракетна система "Бук", за допомогою якої був зроблений постріл, належала саме 53-ій бригаді збройних сил Російської Федерації. Нідерландський слідчий також заявив, що Росія взагалі не допомагала у розслідуванні упродовж останніх п'яти років. Водночас зауважив, що росіяни мали надати їм усю інформацію і докази, які потрібні в цьому складному розслідуванні.

"Вони мали б сказати нам на другий день після того, як це відбулося… Сказати: "Ми зробили помилку" або "Те, чого не мало трапитися". Вийти вперед. Це те, що вони повинні були, але ніколи не робили", – підсумував Вестербеке.

В Україну завезли "технічну картоплю": Експерти пояснили, чи безпечно її їсти

четвер, 4 червень 2020, 16:15

В Україну завезли великі партії картоплі з Європи, які в ЗМІ вже встигли охрестити "технічною" і додати, що вона нібито непридатна до вживання. Незважаючи на таку назву, експерти запевняють, що вона абсолютно безпечна для здоров'я і може бути використа...

Хіти тижня. "Я вас зараз нах**, ви під**ри, бл*дь": Виживший у бійні під Житомиром розповів, як все було

четвер, 4 червень 2020, 16:00

Чоловік розповів, що з кількох дворів його виганяли, не реагували на крики на допомогу, поки він не знайшов будинок, де його захистили і викликали правоохоронців. Ветеран батальйону імені Кульчиці Вадим Федюнин, єдиний що вижив в бійні в Новоселиці, ро...