Була "доброзичлива і неконфліктна": У Херсоні загадково загинула школярка

За уточненими даними, загибла була ученицею 9-го класу Херсонського ліцею ім. А. В. Мішукова.

У Херсоні виявили страшну знахідку біля одного з недобудованих будинків в районі лікарні ім. Тропіних. Тут була знайдена 15-річна місцева жителька з численними травмами, передають Патріоти України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, тілесні ушкодження дівчина отримала в результаті стрибка з даху недобудови. На жаль, в лікарні школярка померла від отриманих травм.

За уточненими даними, загибла була ученицею 9-го класу Херсонського ліцею ім. А. В. Мішукова. Її звали Світлана Костюк. "Дівчинка навчалася на спеціальності "Журналістика", була активною, творчою, відкритою і щирою. Доброзичлива і неконфліктна", - повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Викладачі дівчини кажуть, що вона була старостою свого класу і була розумною дитиною. Тим часом в поліції почали кримінальне провадження.

"Справжній лідер має вміти гідно приймати критику": Що відомо про "танцюючого директора школи" із Полтавщини (відео)

неділя, 1 серпень 2021, 13:15

Василю Маслею 31 рік, і з серпня він офіційно очолить школу в селі Маячка Полтавської області, яку колись закінчив сам. Але не це прославило молодого педагога, а його вміння рухатися під запальні ритми. Останній його танець разом з вчителями на випускн...

"Треба просто заборонити як символ СРСР!": Батьків обурила форма для українських школярів (фото)

неділя, 1 серпень 2021, 12:59

У мережі спалахнув скандал через українську форму для школярів "як в СРСР". Про це у групі "Батьки SOS" розповіла Алла Заможська, передають Патріоти України. Так, користувачі вважають, що фартух та інший одяг для дітей, нагадує форму, яку носили за час...