Була "доброзичлива і неконфліктна": У Херсоні загадково загинула школярка

За уточненими даними, загибла була ученицею 9-го класу Херсонського ліцею ім. А. В. Мішукова.

У Херсоні виявили страшну знахідку біля одного з недобудованих будинків в районі лікарні ім. Тропіних. Тут була знайдена 15-річна місцева жителька з численними травмами, передають Патріоти України.

Як пишуть місцеві ЗМІ, тілесні ушкодження дівчина отримала в результаті стрибка з даху недобудови. На жаль, в лікарні школярка померла від отриманих травм.

За уточненими даними, загибла була ученицею 9-го класу Херсонського ліцею ім. А. В. Мішукова. Її звали Світлана Костюк. "Дівчинка навчалася на спеціальності "Журналістика", була активною, творчою, відкритою і щирою. Доброзичлива і неконфліктна", - повідомив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський.

Викладачі дівчини кажуть, що вона була старостою свого класу і була розумною дитиною. Тим часом в поліції почали кримінальне провадження.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...