Була двічі зґвалтована:: Спливли моторошні подробиці вбивства 6-річної дівчинки підлітком на Харківщині

У Харківській області завершено досудове розслідування вбивства 6-річної Мирослави Третяк її 13-річним сусідом. Адвокат сім'ї загиблої дівчинки Артем Донець підтвердив факт зґвалтування дитини. Про це повідомляє VGORODE, передають Патріоти України.

У Вовчанському районному суді розглядається справа, яка стосується примусових заходів виховного характеру стосовно особи, яку підозрюють у вбивстві дівчинки.

"Сусід Мирослави є особою, яка згідно із законом не може бути притягненою до кримінальної відповідальності у цій справі. Мова йде про вбивство і зґвалтування", - сказав Донець на пресконференції, яка відбулася вчора, 20 жовтня.

За його словами, до поліції потрапляла не одна заява на 13-річного хлопчика, але правоохоронці не реагували. "Вся сім'я - і мати, і батько, і старша сестра - перебувають в дуже глибокій психологічній кризі. Вони не просто надламані. Вони зламані. Мирослава по-звірячому вбита. Двічі зґвалтована 6-річна світла дівчинка. Зараз в матеріалах кримінального провадження є докази того, що було два протиправних контакти", - розповів адвокат родини Мирослави Третяк.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...