Була людиною з великим серцем: Пішла з життя мама Кузьми Скрябіна

Сьогодні, 23 вересня, у Брюховичах Львівської області з життя пішла мама Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко. Їй було 76 років. Про це повідомили у Благодійному фонді імені Кузьми Скрябіна. Інформацію "Сніданку з 1+1" підтвердили рідні, передають Патріоти України.

У фонді наголосили, що Ольга Михайлівна була чудовою і душевною людиною, яка мала велике серце. Для усіх це дуже важка втрата. "Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Ми будемо сумувати", – зазначається у повідомленні.

Зробила сина тим, ким він є

Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв, який був близьким з Ольгою Михайлівною, на своїй фейсбук-сторінці відзначив, що не стало сильної та принципової жінки. Вона понад усе любила свого сина і зробила його тим, ким він є.

"Ольга Михайлівна все називала своїми іменами, несмак – несмаком, лінь – лінню, негідника – негідником, талант – талантом. Широкий світ, стьоб рагулізму і лицемірства – це у Кузьми від неї", – констатував Гордєєв.

Журналіст додав, що колись Ольгу Михайлівну запитали, чому вони з Віктором Кузьмічем не народили ще дитину. "Вона підійняла брови і, наче фіксує, дощ чи сніг за вікном, з подивом "нащо, якщо у мене є Андрій". Співчуття рідним. Вічна пам'ять, народна мама!", – підсумував він.

Де в Україні виплачують найбільші пенсії - озвучено суми по областях

четвер, 7 грудень 2023, 8:15

В Україні серед областей найбільша пенсія наразі виплачується на Рівненщині – 6673,98 грн. На другій позиції йде Донецька область - 6 612,00 грн. Загалом найбільший розмір пенсії серед міст у Києві - 7 219,64 грн. Про це інформує "Опендатабот", передаю...

Деяких українців можуть залишити без субсидії: Хто більше не отримуватиме виплати

четвер, 7 грудень 2023, 7:59

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у випадку заборгованості, яка виникла протягом 3 місяців та перевищує 680 грн. Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в етері "Суспільного", передають ...