
В обласну клінічну лікарню Запоріжжя з підозрою на коронавірус екстрено госпіталізували жінку, яка раніше прилетіла з Італії. Поки медики діагностували у неї ГРВІ, гострий фарингіт і пневмонію. А для виключення вірусу COVID-19 біоматеріал відправлено в лабораторію Центру громадського здоров'я в Київ, повідомляють Патріоти України із посиланням на сайт "061".
Попередньо, мешканка Токмака 1972 року народження була на заробітках в Італії. Там 1 березня вона потрапила під дощ і застудилася. Через хронічний пієлонефрит, жінка почала приймати антибіотики, а пізніше роботодавці відпустили її додому для лікування. Так українка прилетіла до Борисполя через Мілан, потім сіла на потяг до Бердянська.
"Уже дорогою додому її стан погіршився і вона звернулася за допомогою до провідника. На вокзалі "Запоріжжя-1" жінку зняли з поїзда і передали медикам", – йдеться в повідомленні.
Як зазначили в ГУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ", це перший випадок підозри на новий китайський вірус у регіоні. Хоча підкреслюється, що результати досліджень на наявність COVID-19 у жінки очікуються тільки в п'ятницю, 13 березня.
Також відомо, що українка їхала в купе одна. Вагон вже відправили на дезінфекцію, а провідник, із яким вона контактувала, перебуває під наглядом медиків. Водночас у лабораторному центрі просять містян не панікувати і дотримуватися елементарних правил гігієни.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...