"Була популярна, бо дружила із Пугачовою": У Росії цькують Лайму Вайкуле

У Росії розгорнули цькування проти ще однієї знаменитості, яка виступила проти війни. Цього разу "під роздачу" потрапила Лайма Вайкуле. Пропагандисти пишуть, що Лайма "за довгі роки стала посіпаком Примадонни і продовжує піддакувати їй в кожному інтерв'ю". Також у пропагандистських ЗМІ рясніють заголовки про стрімке погіршення стану здоров'я Вайкуле, і навіть про її смерть, передають Патріоти України.

Пропагандисти заявляють, що нинішня популярність і визнання артистки обумовлено виключно дружбою з Аллою Борисівною: "Саме тому у Лайми Вайкуле досі багатомільйонні натовпи фанатів, адже їй Пугачова не перекрила кисень".

Що Лайма Вайкуле говорить про війну в Україні

Після повномасштабного вторгнення Лайма Вайкуле висловилася на підтримку України. Вона відкрито називає війну - війною (в РФ це називають "спецоперацією").

"Мені здається, що люди зійшли з глузду. Іншого виправдання я не бачу. Вони що, не розуміють, що на Україну напали? Все, крапка. Виправдовувати, шукати чому, бо НАТО, бо фашисти... Не треба. Вони напали. Вони кажуть: "Наші солдати гинуть". Запитайте себе, чому? Чому вони гинуть? Що вони роблять в Україні? Вони не будуть гинути, йдіть! Ідіть, ніхто вас не чекає! Ніхто вас не хоче! Ідіть, "рятувальники". Вони пішли рятувати росіян, і тому розбомбили Харків? Яка ваша справа, що ми робимо в Україні, що вони роблять у себе вдома. Яке моє діло, що робить мій сусід. Я не маю права зайти до сусіда і сказати, мені не подобається, що у вас там бігають собаки, або що у вас діти кричать", - коментувала в одному з інтерв'ю ситуацію в Україні Лайма Вайкуле.

Відомо, що зараз артистка знаходиться в Латвії.

Водіям моноколіс та самокатів загрожують штрафи до 17 тис. грн: Як змінилися правила

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:58

Електросамокати та моноколеса в Україні офіційно визнані транспортними засобами (ТЗ). Відповідно на водіїв персональних засобів пересування тепер поширюються штрафи за порушення правил дорожнього руху. Максимальний становить 17 000 грн – за водіння у н...

Призначення пенсії за віком: Українцям пояснили, як не отримати меншу виплату через маленьку помилку

п’ятниця, 9 червень 2023, 14:43

Українські пенсіонери під час призначення їм пенсії за віком можуть отримати від держави пенсію меншу, аніж хотілося б. Особливо це стосується пенсіонерів, які народилися на початку року, або в його кінці, передають Патріоти України. Поганий жарт з пе...