Була ще одна жертва: Спливли нові деталі отруєння Скрипалів у Солсбері

У результаті отруєння "Новачком" у британському Солсбері, крім російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля, його дочки Юлії та сержанта поліції постраждав ще один правоохоронець. Про це заявили в четвер, 15 серпня, в Скотланд-Ярді, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що офіцер поліції Вілтшира піддався впливу невеликої кількості смертоносної речовини. Після отримання "належної медичної допомоги" співробітник, ім'я якого не назвали, незабаром після цього повернувся на роботу.Він брав активну участь в операції британських сил, яка проводилася у відповідь на отруєння Скрипалів. Відразу після подій у Солсбері у нього відібрали зразки крові, проте тільки зараз стало відомо, що в ній знайшли "Новачок".

"Судово-медичні експертизи були проведені в рамках розслідування, яке було безпрецедентним за своєю складністю і масштабом і до якого були залучені тисячі зразків. Співробітники продовжують тісно співпрацювати з вченими та експертами, щоб ретельно і методично проаналізувати і вивчити наявні у нас докази", – відзначили в Скотланд-Ярді.

"Офіцер був проінформований і продовжує отримувати підтримку від Вілтшірської поліції разом з іншими офіцерами і співробітниками, які постраждали від подій у Солсбері і Еймсбері минулого року", – додали в поліції.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...