Була ще одна жертва: Спливли нові деталі отруєння Скрипалів у Солсбері

У результаті отруєння "Новачком" у британському Солсбері, крім російського екс-шпигуна Сергія Скрипаля, його дочки Юлії та сержанта поліції постраждав ще один правоохоронець. Про це заявили в четвер, 15 серпня, в Скотланд-Ярді, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що офіцер поліції Вілтшира піддався впливу невеликої кількості смертоносної речовини. Після отримання "належної медичної допомоги" співробітник, ім'я якого не назвали, незабаром після цього повернувся на роботу.Він брав активну участь в операції британських сил, яка проводилася у відповідь на отруєння Скрипалів. Відразу після подій у Солсбері у нього відібрали зразки крові, проте тільки зараз стало відомо, що в ній знайшли "Новачок".

"Судово-медичні експертизи були проведені в рамках розслідування, яке було безпрецедентним за своєю складністю і масштабом і до якого були залучені тисячі зразків. Співробітники продовжують тісно співпрацювати з вченими та експертами, щоб ретельно і методично проаналізувати і вивчити наявні у нас докази", – відзначили в Скотланд-Ярді.

"Офіцер був проінформований і продовжує отримувати підтримку від Вілтшірської поліції разом з іншими офіцерами і співробітниками, які постраждали від подій у Солсбері і Еймсбері минулого року", – додали в поліції.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...