Була впевена, що рятує: Росіянка втопила у ванні дворічну дочку за наказом "голосів" (фото)

У Новосибірську 40-річна жінка втопила у ванні дворічну дочку за вказівкою "голосів" в її голові. Про це повідомила Комсомольськая правда. Трагедія сталася в п'ятницю, 23 жовтня, передають Патріоти України.

Коли чоловік ненадовго пішов з квартири, жінка набрала ванну води і покликала доньку купатися. "У цей момент жінка була впевнена, що рятує дитину, але втопила доньку", – розповіло журналістам джерело в правоохоронних органах.

Батько дівчинки звинувачує у трагедії себе, оскільки знав, що у дружини іноді виникають нав'язливі ідеї та галюцинації.

Кілька років тому вона зверталася за допомогою до психіатра. Жінці здавалося, що вона є провідником з потойбічного світу, чула в своїй голові різні голоси і переконувала рідних, що повинна врятувати світ.

Їй призначили лікування, але у вересні симптоми повернулися. Жінка говорила, що повинна допомогти дочці, але не уточнювала, як. Вона вважала, що її здатності передалися дівчинці, і не хотіла мук дитини.

"Дружина розповіла чоловікові, що у неї знову почалися галюцинації, вона чує голоси, які говорять їй, що потрібно робити. Знову повернулася тривожність, і вона часто повторювала, що світ у небезпеці", – розповіло джерело. Порушено справу за статтею "вбивство малолітньої". Жінці призначена психолого-психіатрична експертиза.


Тепер без штампу: Аліна Гросу після розлучення зробила заяву про другий шлюб (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 16:44

Аліна Гросу довго мовчала про розлучення з чоловіком Олександром Комковым. Адже після пишного весілля пара прожила разом лише півроку, а потім розійшлася. Співачка відкрито каже, що розрив пари винна інша жінка, крім того, у подружжя виявилися різні ці...

Це не буде легко: Медики назвали побічні ефекти вакцини від коронавірусу, про які варто знати

вівторок, 24 листопад 2020, 16:30

У США вже 11 грудня перші американці зможуть отримати вакцину від коронавірусу, проте медики назвали побічні ефекти вакцин. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Члени консультативного комітету Центрів США по контролю і профілактиці захвор...