"Було дуже страшно, на тілі залишилися "візерунки": Дівчина, яку вдарила блискавка, розповіла про те, що сталося

У селі Малий Кривотин Житомирської області блискавка ледь не вбила дівчину, яка вдома хотіла відповісти на телефонний дзвінок. Про подію повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Під час грози 15-річній Ганні, телефон якої стояв на зарядці, подзвонила подружка, в цей момент вдарила блискавка, і в будинку вибило світло. Коли на шум прибігли батьки, дівчина була без свідомості, їй викликали «швидку».

«Подзвонила подружка, вона почала щось говорити. Мама сказала відключити телефон, і в той момент все сталося. Було дуже страшно, телефон відключився. В очах блиснуло і почало трусити, серце почало боліти», — розповідає постраждала Анна Корнійчук.

У лікарні медики виявили на тілі дитини візерунки, які залишила блискавка: на лівій руці, в якій вона тримала телефон, на спині та грудині.

«Характерний візерунок для ураження блискавкою, удар був нанесений в грудну клітку та вихід на спині. Точка входу і виходу є. Ще пощастило, бувають і смертельні випадки», — прокоментував лікар-травматолог Ємільчинської ЦРЛ Олександр Волощук.

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...

Щасливі громадяни СРСР очима "шпигуна": Спливли фото висланого французького туриста

вівторок, 22 червень 2021, 7:50

​"Ці знімки викривають фантазії про якийсь там "золотий вік". Саме ці фото послужили причиною того, що радянські власті визнали чоловіка шпигуном та вислали з країни. У мережі опублікували серію знімків життя в СРСР 1960-х років, які зробив турист з Фр...