Було ще двоє людей: Бутусов розповів, хто прилетів в Україну в літаку з Коломойським

Раніше в Дніпро вже повернувся бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Ігор Коломойський повернувся в Україну не сам. Ілюстрація: Економічна правда.

Стали відомі подробиці повернення відомого українського олігарха Ігоря Коломойського в Україну в ніч на четвер, 16 травня. Ними поділився український журналіст Юрій Бутусов, розповівши, хто прилетів в Україну разом з Коломойським, передають Патріоти України.

"Ігор Коломойський прилетів чартером з Тель-Авіва в Дніпро о 2.55 ночі. Разом з ним прилетіли двоє людей - бізнесмен Тимур Миндич і народний депутат фракції "Відродження" Андрій Шипко. Коломойський не перебуває у розшуку, на його ім'я стоїть тільки індекс інформування про приліт і відліт при проходженні контролю, так що контроль він пройшов без проблем", - уточнив він.

Крім того, за його словами, раніше в Дніпро вже повернувся бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов. Він прибув в Дніпро 12 травня о 18:00 чартерним рейсом. Так, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов прямо або побічно володіли більш 91,5% акцій Приватбанку.

Багато вередував: У Росії неадекватна няня жорстоко вбила дитину (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:54

Наголошується, що агресивна жінка змусила дитину з'їсти кашу, в яку було додано 50 грамів солі. Перелякана дитина заплакала та почала відвертатися, але зловмисниця силою заштовхувала йому в рот їжу. Зрештою доза солі виявилася смертельною, малюк втрати...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...