Було ще двоє людей: Бутусов розповів, хто прилетів в Україну в літаку з Коломойським

Раніше в Дніпро вже повернувся бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов.

Ігор Коломойський повернувся в Україну не сам. Ілюстрація: Економічна правда.

Стали відомі подробиці повернення відомого українського олігарха Ігоря Коломойського в Україну в ніч на четвер, 16 травня. Ними поділився український журналіст Юрій Бутусов, розповівши, хто прилетів в Україну разом з Коломойським, передають Патріоти України.

"Ігор Коломойський прилетів чартером з Тель-Авіва в Дніпро о 2.55 ночі. Разом з ним прилетіли двоє людей - бізнесмен Тимур Миндич і народний депутат фракції "Відродження" Андрій Шипко. Коломойський не перебуває у розшуку, на його ім'я стоїть тільки індекс інформування про приліт і відліт при проходженні контролю, так що контроль він пройшов без проблем", - уточнив він.

Крім того, за його словами, раніше в Дніпро вже повернувся бізнес-партнер Коломойського Геннадій Боголюбов. Він прибув в Дніпро 12 травня о 18:00 чартерним рейсом. Так, Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов прямо або побічно володіли більш 91,5% акцій Приватбанку.

Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

понеділок, 22 липень 2019, 13:00

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого. Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, ...

Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

понеділок, 22 липень 2019, 12:00

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ. В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте"...